התקשרו אלינו - 072-2136633

השכרת מפות ומפיות לאירועים

מפות ומפיות

מעבר לצורך הפרקטי בסכין, מזלג, צלחות וכוסות, עיצוב וצבעוניות השולחן באופן שמחבר באופן מושלם את כל הדברים שנמצאים עליו היא גם דרך מצוינת לאפשר לאורחים שלכם לאכול בסטייל. אז הכלים שתשכירו יכולים להיות מעוצבים בשלל צבעים, דגמים וצורות, אבל מה עם מפות ומפיות? אז גם פה יש לנו פתרון בשבילכם ואנו מאפשרים לכם לבחור את המפות והמפיות שאתם אוהבים מתוך מבחר גדול שנמצא אצלנו.

השכרת כלי אוכל היא גם חלק משמעותי מעיצוב האירוע, כיוון שתחת סעיף זה תוכלו לכלול גם מפות ומפיות מכל הסוגים ולייצר מראה אחיד לכל השולחנות. כדאי לבחור את כלי האוכל, המפות, המפיות ושאר הפריטים הנלווים בהתאם לקו העיצובי של האירוע כולו על מנת לייצר אמירה שלמה ולהשתמש בכל פרט ופרט באירוע להעצמת האווירה.

מניפת צבעים לבחירת מפות

בנוסף למפות ומפיות, תוכלו לשכור איתנו את כל הציוד אותו אתם צריכים עבור האירוע שלכם: שולחנות, כיסאות, כלי אוכל, ריהוט אלטרנטיבי ופינות ישיבה, ציוד חימום ואוורור, אוהלים לאירועים וכל זאת במחירים אטרקטיביים ושירות ללא תחרות.

דברו איתנו

אצלנו תמצאו את כל הציוד שאתם צריכים לאירוע שלכם. אנו מתחייבים על עמידה בלוחות זמנים, ציוד נקי ומתוחזק ומחירים תחרותיים. מה צריך יותר מזה?

shiraneruim@gmail.com

רב קווי: 072-2136633