5 טיפים מנצחים להשכרת ציוד לחתונה

5 טיפים מנצחים להשכרת ציוד לחתונה

דגשים בהשכרת ציוד לחתונה

חתונה היא מאורע מרגש ומלחיץ בו זמנית. לצד הציפיה העצומה מהאירוע החשוב, הזוג המאושר בדרך כלל עסוק גם בהכנות רבות ותכנונים לוגיסטיים. חלק מההכנות האלו כוללות גם השכרת ציוד לחתונה ובמיוחד כשמדובר באירוע בוטיק שמפיקים באופן עצמאי, או לחילופין בחתונת ענק הדורשת ציוד מיוחד. לכן אם אתם עומדים בפני השכרת ציוד לחתונה, הנה הדברים החשובים שאתם צריכים לדעת:

קבלו 5 טיפים להשכרת ציוד לחתונה שלכם, והכי חשוב תיהנו!!!

1. הגדרת האירוע והתאמת הציוד

חתונה היא אירוע משמעותי בחייכם ותכנון האווירה המתבקשת באירוע שכזה הכרחי, מכיוון שהדבר משפיע על אופי האירוע, על עיצובו, אופן הושבת הקהל ועל סוג הריהוט הנדרש, כלי האכול והסכו"ם וכו'.
חברות השכרת ציוד מחזיקות ו/או מתמחות באספקת ציוד בקונספטים שונים וכתוצאה מכך מחזיקות במגוון ציוד המותאם לאופי האירועים, לכן, לאחר שהחלטתם על סוג ואופי האירוע, יקל עליכם למצוא ספק ציוד מתאים.

2. בחירת הספק

בחרו בספק שמציע לכם השכרת ציוד לחתונה תחת קורת גג אחת.

כפי שנאמר, חתונה היא אירוע מלחיץ כשלעצמו והדבר האחרון שאתם צריכים בתור זוג מאורס זה עוד טרדות לוגיסטיות. לכן, חשוב לבחור ספק של השכרת ציוד לחתונה שמציע לכם את כל מה שאתם זקוקים לו, מבלי שתצטרכו לגשת גם לספקים אחרים.

השכרת ציוד לחתונה כוללת כלי אוכל, כלי הגשה, פתרונות ישיבה, פתרונות חימום/קירור, טקסטיל, אלמנטים דקורטיביים, סידורי פרחים וכל מה שצריך כדי להפיק אירוע חלומי. ספק איכותי הוא כזה שיכול להציג בפניכם קטלוג מסודר של כל אלו, או אתר אינטרנט בו ניתן לבצע הזמנה.

3. איכות הציוד

חתונה היא אירוע שמשקיעים בו כסף, זמן ומאמצים על-מנת שיהיה ללא רבב. חלק ניכר מהרושם של האירוע מושג באמצעות הקפדה על הפרטים הקטנים ועל איכות ללא פשרות. לכן מצאו ספק של השכרת ציוד לחתונה שמציע לכם רק את פריטים באיכות מעולה, כאלו שיסייעו לאירוע לעבור ללא תקלות או אי נעימויות.

4.  הגדרת תקציב להשכרת ציוד

אם אתם מתלבטים לגבי ההוצאה על השכרת ציוד לחתונה, החליטו מראש על תקציב לצורך העניין.

תקציב מוגדר יאפשר לכם להחליט מה הכרחי ומה פחות ואם אתם יכולים לוותר על דברים מסוימים, על חשבון ציוד שאתם חייבים שיהיה באירוע שלכם.

בכל מקרה, לפני שאתם מקבלים החלטה סופית לגבי העבודה מול ספק השכרת הציוד לחתונה, ערכו סקר שוק ובדקו מי מציע לכם מחירים אטרקטיביים על ציוד ברמה גבוהה. במידת הצורך, התייעצו עם בעל מקצוע בתחום הפקת האירועים שיכוון אתכם בבחירת הציוד.

5. קבלת המלצות

אל תתפשרו, עשו סקר שוק וקבלו המלצות על הספקים שאהבתם, אל תתביישו גם לבדוק מול לקוחות שלהם, הרי בסופו של דבר, כל אחד יכול להמליץ, אבל החשוב הוא באמת לבדוק ממליצים שאכן קיבלו שירות אמיתי.

השכרת ציוד לחתונה שלכם במקום אחד – שירן אירועים

בין אם אתם מתכננים אירוע גדול למאות מוזמנים ובין אם אירוע קטן לכמה עשרות, שירן אירועים תדאג עבורכם להכל.

תוכלו לקבל מאיתנו את כל הציוד הנדרש לחתונה מהאוהל, החופה המעוצבת ועד למפות השולחן ולסכו"ם.

מעצבות האירועים של שירן אירועים ישמחו לשבת אתכם על עיצוב האירוע ולבחור קונספט עיצובי שידהים את האורחים.

דברו איתנו!

מאמרים נוספים

שתפו ברשתות חברתיות:

Whatsapp icon
דילוג לתוכן