10 רעיונות גדולים למיקסום מרחבי אירועים קטנים – שירן אירועים

10 רעיונות גדולים למיקסום מרחבי אירועים קטנים

האם מצאת מקום המושלם לאירוע שלך אבל הוא קצת קטן מכפי שדמיינת? מקום קטן לאו דווקא צריך להגביל את הסגנון שלך. במאמר זה, נפרט מספר טריקים כדי לנצל כל סנטימטר רבוע ולתת את האשליה שהאירוע שלך מרווח.

כיצד ניתן לגרום לחלל אירועים קטן להיראות גדול

מקום לאירוע, הוא לעיתים קרובות אחת ההוצאות היקרות ביותר בתקציב האירועים שלכם. לכן, חשוב לוודא כי תופק מרב ההשקעה בעזרת טיפים אלה.

1. תוכנית רצפה פתוחה

מנע מהאורחים שלך להרגיש מכווצים ותן להם את המרחב הדרוש להם כדי להסתובב בקלות בחלל האירוע. תוכנית רצפה פתוחה עשויה להוסיף גם תחושה של אווריריות לחלל הקטן שלכם!

2. דילוג על עיצוב התקרה

מומלץ להימנע מלהביא תשומת לב לגובה התקרה אם זה אחד האילוצים הפיזיים של החדר. חפצים שתלויים מהתקרה יקטינו את החלל, לדוגמא, אם קיימת תחושה שגופי התאורה תלויים נמוך מדי, בדקו אם ניתן להתאים אותם. ככלל האצבע, גופי תאורה צריכים להיות תלויים בערך 30 עד 36 אינץ' מעל שולחנות האירוח.

3. שימוש בשולחנות עגולים

שולחנות עגולים מאפשרים יותר מקום ישיבה למטר מרובע מאשר שולחנות מלבניים. 8-10 מבוגרים יכולים לשבת בשולחן עגול בגודל 5 אינץ' ו- 10-12 מבוגרים יכולים לשבת בשולחן עגול בגודל 6 אינץ', אך רק 8 מבוגרים יכולים לשבת בשולחן מלבני 8 אינץ'. בנוסף, מפות שולחן עגולות קלות יותר למצוא מאשר מלבניות, כך שהן גם נותנות לך אפשרויות קישוט יותר.

4. צרו אווירה של תאורה נמוכה עם הרבה נרות

הצללים הרכים מאור הנרות יוצרים מימד ומוסיפים נופך של אלגנטיות לכל חלל. ניתן לשלב בתוכו סידורי נרות ללא קשר לסגנון העיצוב שלכם.

5. שמירה על עיצוב קירות מינימליסטי והתמקדות בקווים נקיים

פחות זה יותר! קווים נקיים מונעים את שבירת קו הראייה של האורחים שלכם וגורמים לחלל להיות גדול יותר ופחות עמוס. המינימליזם היה טרנדי בשנים האחרונות, ויש המון דרכים להשיג איזון מושלם של פשטות ויופי. בהנחה ומדובר באולם אירועים קטן, מומלץ לשאול את המקום אם ניתן להסיר או להתאים אומנות ותמונות תלויות.

6. שימוש באלמנטים מרכזיים בשולחן

על מנת לייצר אירוע ייחודי שלא יישכח, ניתן לעצבו בדרכים שונות, אשר יוסיפו לאווירה הנדרשת: שימוש בסידורי פרחים, אגרטלים נמוכים, מנורות על שולחנות, אלמנטים גיאומטריים וכמו כן גם ספרים ונרות. הכול כיד הדמיון הטובה עליכם.

7. בחירת פלטת צבעים מתאימה לאירוע

  • קבעו עדיפות לגוונים לבנים ולנייטרלים בחלל האירוע, גוונים כאלה מרגישים קלילים ואווריריים ואילו גוונים כהים או נועזים מרגישים כבדים.
  • בחרו מפות צבעוניות וניתן לשלב דפוסים או טקסטורות.
  • מומלץ לוודא כי כיסויי החלונות והווילונות הם בצבעים זהים לקירות, ניתן להשתמש בווילונות שקופים כדי ליצור את אותו אפקט. או להשאיר אותם חשופים לחלוטין, כדי שהאורחים יוכלו ליהנות מאור טבעי, או להתפעל מהנוף בדרך זו.

8. בחירת כלי אירוח

השכרת כלי אוכל היא חלק משמעותי מעיצוב האירוע, וסוג וסגנון כלי האוכל משפיעים אף הם על האווירה, בין אם מדובר על הגשה לשולחן או אירוע בסגנון בופה.

9. שימוש ב- 2-3 חלקי ריהוט גדולים

חללי אירועים קטנים המלאים בשולחנות וכיסאות זעירים יכולים לתת הרגשת צפיפות. אך שילוב סלקטיבי של גדלי ריהוט שונים יכול לייצר את האשליה של מקום מרווח. ריהוט אלטרנטיבי כגון פופים או פינות זולה, יכולים לספק את התחושה הרצויה הזו.

10. ויתור על חצאיות השולחן

חצאיות שולחן פועלות כמו מיני קירות, המגבילים את החלל עם יותר ויותר בד. כשנותנים לרגלי הרהיטים להופיע, הם גורמים לחלל להרגיש קל יותר, אוורירי יותר, ולעתים קרובות גם יותר מודרני. אם אתה בכל זאת רוצים לכסות את השולחן בכיסוי, מומלץ להשתמש במפות שולחן.

אולי יעניין אותך גם:

שתפו ברשתות חברתיות:

Whatsapp icon
דילוג לתוכן